See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjursbekämpning
Beskrivning: Ramavtalet omfattar olika typer av tjänster för skadedjursbekämpning samt tillhandahållande av olika produkter för skadedjursbekämpning.
Intern identifierare: 3.2.1-2024-6828
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000