2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lv 650 Oskarshamn-Sörbo GC etapp1
Beskrivning: För Lv 650 Oskarshamn-Sörbo GC etapp Upprättande av vägplan.
Intern identifierare: KOM-416876
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: För Lv 650 Oskarshamn-Påskallavik GC etapp Etapp 1: Upprättande av vägplan för UE. Etapp 2: Teknisk utredning.
Intern identifierare: Lv 650 Oskarshamn-Sörbo GC etapp1