Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
Ytterligare klassificering (cpv): 48444000 Redovisningssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48451000 Programvara för affärsresursplanering