Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90712300 Strategisk planering för bevarande av den marina miljön
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Kompletterande information: -