118446-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Handläggare för godkännandeprocessen och Teknisk säkerhetsstyrning Signal och Banöverbyggnad - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandläggare för godkännandeprocessen och Teknisk säkerhetsstyrning Signal och Banöverbyggnad - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
BeskrivningDynamiskt inköpssystem (DIS) - Handläggare för godkännandeprocessen och Teknisk säkerhetsstyrning Signal och Banöverbyggnad
Intern identifierareKOM-415927
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHandläggare för godkännandeprocessen och Teknisk säkerhetsstyrning Signal och Banöverbyggnad - Dynamiskt inköpssystem (DIS)