118476-2021 - ResultatSverige-Norrköping: Teknisk besiktning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Besiktning bygg
Referensnummer: KS 2020/1435
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71631000 Teknisk besiktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun, upphandling- och inköpsenheten inbjuder er att lämna anbud på upphandling av Besiktning bygg.
Anbud ska lämnas i enlighet med de uppgifter som framgår av upphandlingsdokumenten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen