118490-2023 - ÄndringSverige-Solna: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster LVM-hem Hornö 2023
Referensnummer: 2.2-1263-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Städtjänster på veckobasis SiS hem Hornö