2. Förfarande
Förfarande
Titel: Internetförbindelse
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att skapa förutsättningar för redundanta internetförbindelser i kommunen.
Intern identifierare: 2026-00022
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Beskrivning: Avser internetförbindelse