2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spol-, film- och sugbilstjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för successiva avrop gällande spol-, film- och sugbilstjänster. Med sugbilstjänster avses även grävsug och torrsug. Ramavtal avses att tecknas med en (1) anbudsgivare.
Intern identifierare: 23/01882
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90480000 Skötsel av avloppsnät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall Upphandlingsdokument - Ramavtal tjänster, öv.