118618-2020 - ÄndringSverige-Linköping: Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Specialarbetsstolar
Referensnummer: UC-2018-275
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser leverans av specialarbetsstolar och sortiment för aktivt stående/sittande.
Helt eller delat anbud
Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera anbudsområden. Varje anbudsområde utvärderas och tilldelas var för sig.
Anbud kan lämnas på följande områden:
Anbudsområde 1 - Specialarbetsstolar
Anbudsområde 2 - Sortiment för aktivt stående/sittande