118643-2020 - Frivillig förhandsinsynSverige-Uppsala: Medicinsk utrustning
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Simoa Microplate Washer and Simoa Microplate Shaker
Referensnummer: UH 2019/97
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Purchase of a Simoa microplate washer and Simoa microplate shaker to the Department of Neuroscience at Uppsala University.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38340000 Instrument för mängdmätning, 38410000 Mätinstrument
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen