118671-2020 - PlaneringSverige-SALA: Installation av kontorsutrustning
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Skrivare
Referensnummer: 20/9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51620000 Installation av kontorsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Jag tar tacksamt emot alla tips så att vi kan göra en så bra upphandling som möjligt.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30232130 Färgskrivare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI Skrivare.