118695-2017 - ÄndringSverige-Gävle: Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
El- och datanätinstallationer HIG STÖD 2016/848.
Referensnummer: 17/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Elektrikertjänster och datanät.
Artiklar och installation.