Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kostkonsult
Referensnummer: KFKS 2020/127
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79621000 Förmedling av kontorspersonal
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kostkonsult
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 900 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79621000 Förmedling av kontorspersonal
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen