118713-2021 - ResultatSverige-Jönköping: Undervisning och utbildning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
UGL-Utveckling av grupp och ledare
Referensnummer: 2020-1241
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80000000 Undervisning och utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Domstolsverket är i behov av leverantör som kan tillhandahålla kurser i UGL- Utveckling av Grupp och Ledare. Upphandlingens omfattning framgår av förfrågningsunderlaget i sin helhet.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen