See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner och tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen avser Ronneby kommun, AB Ronnebyhus, Ronneby Miljö & Teknik AB och AB Ronneby Industrifastigheters behov av mobiltelefoner och tillbehör.
Intern identifierare: 25/70
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000