See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Egendoms-, fastighets- och ansvarsförsäkring
Beskrivning: Krokoms kommun upphandlar egendoms-, fastighets- och ansvarsförsäkring till kommunen. Välkommen att lämna anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66516000 Ansvarsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106237:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Avtalet kan förlängas 1 + 1 år.