2. Förfarande
Förfarande
Titel: Multispotlaser
Beskrivning: Upphandling av multispotlaser till ögonmottagningen, Falu lasarett för fotokoagulation av näthinnan.
Intern identifierare: HSN 2025/8478
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000