2. Förfarande
Förfarande
Titel: Budtjänster
Beskrivning: Direktupphandling av budtjänster
Intern identifierare: V 2023/2805
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000