2. Förfarande
Förfarande
Titel: Långtidshyra Truckar
Beskrivning: Denna upphandling har avsett långtidshyra av truckar och pallyftare till Fastighetsavdelningen vid Stockholms universitet. Långtidshyrning sker på heltid, med option att införskaffa truckar på kortare perioder.
Intern identifierare: SU FV-3908-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42415000 Gaffeltruckar, truckar, plattformstruckar
Ytterligare klassificering (cpv): 42415110 Gaffeltruckar, 42415200 Truckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Denna upphandling avser långtidshyra av truckar och pallyftare till Fastighetsavdelningen vid Stockholms universitet. Långtidshyrning ska ske på heltid, med option att införskaffa truckar på kortare perioder.
Intern identifierare: Långtidshyra Truckar