Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Psykologihandledning
Referensnummer: MIUN 2020/477
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Mittuniversitetet inbjuder till anbudsgivning gällande upphandling för Handledningstjänster inom Psykologiprogrammet vid Mittuniversitetetm med diarienummer MIUN 2020/477
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 600 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen