2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mjukvara till incheckningsterminaler
Beskrivning: Upphandlingen avser mjukvara till incheckningsterminaler för Region Sörmland.
Intern identifierare: IN-IN26-0050
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000