2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mötesbokningstjänster i AF-borgen
Beskrivning: Mötesbokningstjänster vid unika behov
Intern identifierare: V 2022/1981
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000