119125-2024 - Resultat
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Tryckeritjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster
BeskrivningTryckeritjänster. Vanligt förekommande produkter som är föremål för tryck kan vara foldrar, broschyrer, produktblad, affischer, kuvert, rollup, dekaler etc. Bostadsstiftelsen Platen levererar tryckfärdigt original i PDF-format. Tryckmetoder som efterfrågas är offset och/ eller digitaltryck.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90814:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar, 22210000 Tidningar, 22900000 Diverse trycksaker