2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Ramavtalet omfattar revisionstjänster för Sandvikens kommunkoncern
Intern identifierare: IKS2025/38
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Revisionstjänster