Huvudsaklig CPV-kod 90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ystad Hamn Logistik AB bjuder in till anbudsgivning i denna upphandling av lokalvård med tillhörande kring- och tilläggstjänster till beställarens verksamhetslokaler.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911300 Fönsterputsning, 90919200 Kontorsstädning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen