2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trafik 2026 Orust Tjörn Stråklinjer
Beskrivning: Upphandling av Trafik 2026 Orust Tjörn Stråklinjer
Intern identifierare: 1-51-24
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg
Ytterligare klassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000