2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ljud- och ljusteknik samt tekniker
Beskrivning: Ljud- och ljustekniker
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92370000 Ljudteknikertjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32342400 Ljudanordningar, 71313200 Konsulttjänster för ljudisolering och akustik, 71318100 Ljustekniska tjänster, 92370000 Ljudteknikertjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ljus- och ljustekniker
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32342400 Ljudanordningar, 71313200 Konsulttjänster för ljudisolering och akustik, 71318100 Ljustekniska tjänster