Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Alkolås
Referensnummer: Tos 2893/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38960000 Alkolås
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för inköp av alkolås
Inledning
Intresserade anbudsgivare (nedan kallad leverantör) inbjuds att lämna anbud gällande Örebro kommuns, org nr: 212000-1967 (nedan kallad upphandlande myndighet ("UM"), behov av Alkolås. Upphandlingen baseras på de villkor och förutsättningar, som anges i upphandlingsdokumenten. Mer information om UM återfinns på www.orebro.se
Vi ser fram emot ert anbud!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38900000 Diverse mät- och provinstrument
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen