2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hisservice
Beskrivning: Båstadhem upphandlar hisserviceavtal
Intern identifierare: 25/471
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Driftupphandling Hissar
Beskrivning: Hiss service
Intern identifierare: 1823046-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uppgifter om anbudsgivande företag
Beskrivning: Hiss Service
Intern identifierare: 1823047-1