See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputsning - Söderhamns kommun, Söderhamn Nära AB och Hälsinglands Utbildningsförbund
Beskrivning: Upphandling gällande fönsterputsning för Söderhamns kommun, Söderhamn Nära AB samt Hälsinglands Utbildningsförbunds lokaler i Söderhamn och Bollnäs.
Intern identifierare: 14948
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Välkommen att inkomma med anbud för fönsterputsning för Söderhamns kommun, Söderhamn Nära AB samt Hälsinglands Utbildningsförbunds lokaler i Söderhamn och Bollnäs.
Intern identifierare: Fönsterputsning - Söderhamns kommun, Söderhamn Nära AB och Hälsinglands Utbildningsförbund