119388-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Restaurang- och serveringstjänster – Lunchrestaurang vid utbildningar på Torsdagen, Stockholm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLunchrestaurang vid utbildningar på Torsdagen, Stockholm
BeskrivningUpphandlingen omfattar lunchservering på restaurang för deltagare vid utbildningar i Domstolsverkets lokaler på Torsgatan i Stockholm. Leverantören ska även ha möjlighet att tillhandahålla lunch via catering.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116316:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55320000 Måltidsservering, 55311000 Serveringstjänster för särskild kundgrupp