119402-2020 - ÄndringSverige-Alingsås: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Managementkonsulter verksamhets- och ledarstöd
Referensnummer: 2020.083 KS
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Alingsås kommun bjuder härmed in till att inkomma med ansökan om att delta i upphandlingen av konsulttjänster för verksamhets- och organisationsutveckling, projektledning, ledarskap och medarbetarskap samt handledning socialt arbete.
I