119411-2020 - ÄndringSverige-Gävle: Administrativa tjänster för datorer
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leveransteam som tjänst
Referensnummer: LM2020/003966
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72510000 Administrativa tjänster för datorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av en strategisk leverantör för Leveransteam som tjänst.