119426-2018 - ÄndringSverige-Växjö: Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dental förbrukning
Referensnummer: 17RK2186
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds Ni att inkomma med anbud på Dental förbrukning.
Upphandlingen omfattar Region Kronobergs behov av förbrukningsmaterial inom dental i enlighet med kravspecifikationen, kontraktsvillkor i detta underlag.