119428-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Appleprodukter till skolverksamheter och administrativ personal
Referensnummer: 239/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av Appleprodukter inkl. tillhörande tjänster till skolverksamheter och administrativ personal samt service av Appleprodukter till Göteborgs Stad och övriga upphandlande myndigheter som anges i upphandlingen.