2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI konferensförmedlingstjänster
Beskrivning: Region Dalarna genomför denna marknadsundersökning inför framtagande av underlag till upphandling av Konferensförmedlingstjänst till Region Dalarna. Marknadsundersökningen kommer att bestå av ett antal frågor som Region Dalarna önskar skriftligt svar på.
Intern identifierare: RS 2024/392
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster