119581-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sakförsäkringar – Försäkringsupphandling Öckerö Fastighets AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Öckerö Fastighets AB
Beskrivning: Försäkringsupphandling avseende Fastighets- och företagsförsäkring för Öckerö Fastighets AB
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling Öckerö Fastighets AB