119617-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Kompletteringshandel i butik
Meddelande om upphandling – förenklat system
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKompletteringshandel i butik
BeskrivningSe annons.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenSe annons.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001