See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-konsulter
Beskrivning: Bostads AB Mimer upphandlar följande konsultroller: Systemutveckling i Microsoft 365-miljö Infrastrukturarkitekt Lösningsarkitekt Systemspecialist/tekniker Säkerhetstekniker
Intern identifierare: 202382
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområden
Beskrivning: För denna del angav anbudsgivare vilket anbudsområde anbudsgivaren lämnade anbud på. Anbudsområde 1 eller 2 eller båda anbudsområdena.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 - Systemutveckling i Microsoft 365-miljö (Ifylls av anbudsgivare som lämnar anbud på anbudsområde 1)
Beskrivning: Denna del ifylldes av de anbudsgivare som lämnade anbud på anbudsområde 1.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 - Systemkonsulter (Ifylls av anbudsgivare som lämnar anbud på anbudsområde 2)
Beskrivning: Denna del ifylldes av de anbudsgivare som lämnade anbud på anbudsområde 2.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kvalificeringskrav - Referenser (Denna del behöver ej besvaras av anbud som lämnas genom egenförsäkran)
Beskrivning: Denna del ifylldes av de anbudsgivare som lämnade anbud genom att besvara kvalificeringskrav vid anbudslämnande.
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kvalificeringskrav och sanningsförsäkran (Denna del behöver ej besvaras av anbud som lämnas genom egenförsäkran)
Beskrivning: Denna del besvarades av anbudsgivare som lämnade anbud genom att besvara kvalificeringskrav vid anbudslämnande.
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Egenförsäkran (Denna del ifylls om anbud lämnas genom egenförsäkran)
Beskrivning: Denna del besvarades av de anbudsgivare som valde att lämna anbud genom egenförsäkran.