119664-2023 - ÄndringSverige-Kristianstad: Pacemaker
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
ICD och Pacemaker
Referensnummer: 2020-O001971
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33182210 Pacemaker
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Pacemaker och ICD med tillhörande elektroder samt distansmonitoreringsutrustning. Samupphandling med Region Halland, Region Kronoberg och Region Blekinge.