119738-2023 - ResultatSverige-Örebro: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Timbanken - Affärsrådgivning till företag i Örebro län
Referensnummer: 21RS2249
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser affärsrådgivare för rådgivning och affärsutveckling till nya samt etablerade företag i Örebro län.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79990000 Diverse företagstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen