See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel av våtmarker
Beskrivning: Skötsel av våtmarker och dagvattenanläggningar
Intern identifierare: 23SVOA1377
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Ytterligare klassificering (cpv): 77312000 Ogräsröjning, 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Skötsel av våtmarker
Intern identifierare: Skötsel av våtmarker