119854-2023 - ÄndringSverige-Norrtälje: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Åkerö
Referensnummer: UH-2022-30
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Projektet omfattar utbyggnad av kommunalt vatten- och spillvattenledningar i område Åkerö och Djursnäs på Rådmansö i Norrtälje kommun