Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI. Medicinska försörjningsenheter
Referensnummer: KI210033
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Medicinska försörjningsenheter (MFE).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Medicinska försörjningsenheter
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI för Medicinska Försörjningsenheter.
Medicinska Försörjningsenheter
Medicinska försörjningsenheter. Pendlar.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: jaDen upphandlande myndigheten förbehåller sig rätten att tilldela kontrakt genom att kombinera följande delkontrakt eller grupper av delkontrakt:
Medicinska försörjningsenheter olika typer. Pendlar.
RFI kring Medicinska försörjningsenheter, pendlar.