119877-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Falun: Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Naturvårdsbränning säsongen 2023 - 2026
Referensnummer: 512-506-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Sex naturvårdsbränningar inom skyddade områden i Dalarnas under perioden 2023-2026
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77200000 Skogstjänster, 77231000 Skogsskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen