119905-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Förbifart Stockholm - 2st Bas-U Handläggare junior
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbifart Stockholm - 2st Bas-U Handläggare junior
Beskrivning: Förbifart Stockholm - 2st Bas-U Handläggare junior
Intern identifierare: KOM-416241
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudspris
Beskrivning: Ange erat timpris för resurs/resursen.
Intern identifierare: Anbudspris