See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brukarundersökningar Förskola/skola
Beskrivning: Upphandling av brukarundersökning för skolan
Intern identifierare: Gn 94/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på uppdraget
Beskrivning: Upphandling av brukarundersökning inom Skolan
Huvudklassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Upphandling av brukarundersökningar inom skolan
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörsprövning
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Pris
Beskrivning: Upphandling av brukarundersökning inom skolan
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Upphandling av brukarundersökningar skolan