2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för lokalisering av tumörer med magnetfältsdetektor
Beskrivning: Förhandsinsyn angående upphandling av utrustning för lokalisering av tumörer med magnetfältsdetektor. Region Örebro län genomför upphandlingen. Utrustningen kommer att placeras inom Område specialiserad vård, Verksamhetsområde Kirurgi, Region Örebro län.
Intern identifierare: MT 2026-0016/26RS143
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38431000 Detektorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000