2. Förfarande
Förfarande
Titel: T-326-2 Bemanningstjänst platschef masslogistikcenter
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av T-326 Bemanningstjänst anläggningsarbeten för avrop av en platschef till masslogistikcenter.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: T-326 Bemanningstjänst anläggningsarbeten
Intern identifierare: T-326-2 Bemanningstjänst platschef masslogistikcenter